Zużyte opony = gumowy surowiec. Nie wyrzucaj, odzyskuj, chroń środowisko

Gumowa Policja ( Kalety ) - RAPORTGumowa Policja ( Kalety ) - RAPORTEtap 1

Sandra Mikołajczyk- kapitan,
Hanna Szołtysik
Arnold Imiołczyk
Mariusz Tatarek
Daniel Tatarek- członkowie

Sandra Mikołajczyk zajmowała się wywiadem środowiskowym, ulotkami oraz badała teren.
Hanna Szołtysik zajmowała się media planem, określeniem zużytej opony oraz badaniem terenu.
Arnold Imiołczyk zajmował się media planem, badaniem terenu, informacjami na temat co zrobić z zużytą oponą? oraz dzielił opony na samochodowe i rolnicze.
Mariusz Tatarek zajmował się Zaprojektowaniem logo zespołu, stroną internetową oraz tworzeniem mapy google.
Daniel Tatarek zajmował się stworzeniem filmów oraz mapy google. 

Zdjęcie zespołu:Logo zespołu:

Mówimy NIE wyrzucaniu opon do lasu 

Etap 2

Sandra Mikołajczyk z wywiadu środowiskowego dowiedziała się, że mieszkańcy Kalet nie bardzo interesują się tym problem. Mówili, że mają inne ,,ważniejsze sprawy na głowie''. Sandra starała się uświadomić ludziom na czym polega problem po czym słuchając jej doszli do wniosku, że jednak trzeba by coś z tym zrobić i dobrze, że są ludzie, którzy się tym interesują bo dzięki temu, że w mieście nie będzie zużytych opon będzie pięknie. 

Etap 3

Dlatego iż mieszkamy w małej miejscowości Kalety, na naszym obszarze znajdują się tylko 2 miejsca ze zużytymi oponami. Nie byliśmy w stanie znaleźć nic więcej. Liczba oraz zdjęcia naszych zbiorów pokazane są na załączonej stronie internetowej. Znaleźliśmy tylko opony samochodowe. 

Mapa:

http://maps.google.pl/maps/ms?msid=214977567940300584848.0004bc6852fc8487535b6&msa=0&ll=50.578768,18 

Etap 4

Staraliśmy się głosić mieszkańcom naszego miasta o zaistniałym problemie lecz jest on niewielki. Rozwiesiliśmy ulotki w naszej szkole na temat należytego składania zużytych opon. W szkole gimnazjalnej została zrobiona audycja na ten temat. Porozdawaliśmy ulotki także nielicznym mieszkańcom naszego miasta. 

Etap 5

Nasza kampania była ogólna, ponieważ czasem zainteresowały się osoby spoza naszej szkoły. Rozmawialiśmy z nimi o tym i staraliśmy się wspólnie rozwiązać ten problem. Wykonaliśmy ulotki oraz rozgłosiliśmy to w szkolnym radio węźle.Stworzyliśmy stronę internetową: http://opony-kalety.cba.pl/index.html# . Nasza kampania trwała około 2 tygodni. 

zdjęcia z kampanii

: 


Etap 6

Naszym zdaniem kampania wypadła bardzo pomyślnie. Mieszkańcy chętnie zgłosili się do segregowania swoich opon we właściwe miejsce. Niestety nie mieliśmy takich możliwości, żeby zgromadzić opony w jednym miejscu z powodów majątkowych. 

HAPPY END

joomla wellnessLorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s...